Продукція

Компанія «РЕКУРС» пропонує до Вашої уваги серію пристроїв для перевірки автоматичних вимикачів: УПА – 4Р; УПА – 6Р; УПА – 10Р; УПА – 20Р.

З 2011 року виготовляються оновлені прилади з удосконаленою силовою схемою управління навантажувальним трансформатором, оснащеною програмним забезпеченням, що надає можливість реалізувати низку нових функцій управління, індикації, виміру та математичної обробки сигналів давача струму..

Нове програмне забезпечення дає можливість працювати з чотирма типами давачів струму, в реальному часі відстежує точне середньоквадратичне значення струму незалежно від його форми, контролює стан двох давачів температури, здійснює цифрове керування симістором для коректного встановлення вихідного струму / напруги.

В приладах застосовані сучасні рідкокристалічні індикатори вимірюваних параметрів та режимів роботи, а також сенсорна пилозахищена клавіатура.

Данне обладнання є розробкою нашої команди високопрофесійних спеціалістів та виготовлено з урахуванням потреб користувачів, які експлуатують наші прилади протягом значного часу.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашої продукції.


Пристрій для перевірки автоматичних вимикачів “УПА-4Р”

Переносний пристрій; призначений для іспиту автоматичніх вимикачів до 4 кА.

Детальніше…


Пристрій для перевірки автоматичних вимикачів “УПА-6Р”

Переносний пристрій; призначений для іспиту автоматичніх вимикачів до 6 кА.

Детальніше…


Пристрій для перевірки автоматичних вимикачів “УПА-10Р”

Переносний пристрій; призначений для іспиту автоматичніх вимикачів до 10 кА.

Детальніше…